Pood

0

Ostukorv
Nii tore, et meid leidsite!Kes me oleme?

Lemmikloomapood, sündmused, vaba aeg, võistlused, näitused. Meiega on teie koeral ja kassil alati lõbus!

Sisene veebipoodi

Meist, kes me oleme?

Saame tuttavaks, meie oleme Marelle, Mart ja Ruudi! Oleme loonud Koerlandi, et tuua turule uued tooted, mis muudaks Teie lemmiku päevad põnevamaks. Soovime osaleda aktiivselt koeranduse arengus, toetada ürituste korraldamist ning korraldades neid ka ise. Juba varsti koondame meie platvormile kokku kõik ametlikud ja mitteametlikud üritused, et saaksid neist kiirelt ülevaate.

Koerlandi tiim

Ruudi

Spetsialist kõigil aladel. Ta on meie inspiratsioon ja ka kõige teravam kriitik. Kõik tooted on valitud koostöös Ruudiga ning igas otsuses oleme proovinud näha asja läbi tema silmade. Ruudi on katsetanud läbi kõik maiused, mida täna oma klientidele pakume, ka kõik mänguasjad on üle kontrollitud. Igal hommikul avab Ruudi Koerlandi poe ja veendub, et kaup on klientide jaoks valmis.

Marelle

Valinud välja tooted, mida Ruudi katsetab. Seega on tema ülesanne hoida silmad lahti ja otsida uusi tooteid, mis oleks rõõmuks ka teistele lemmikutele!

Mart

Meie tehniliste lahenduste taga ning teeb endast kõik, et kliendil oleks meie poes ja e-poes mugav. Samuti arendab keskkonda, et tulevikus oleks mugav kõik koertega seotud üritused ühest kohast leida!

Teie tagasiside on meile väga oluline!

Meie lao asukoht kaardil:
Peetri, Harju maakond
LHV Pank Eesti
SEB Pank Eesti
Swedbank Eesti
Luminor Pank Eesti
Coop Pank Eesti
Citadele Pank Eesti
Tarne ja hinnad
Üld- ja müügitingimused

Äri registrikood: 16667574 (Eesti)

KMKR: EE102609820

© 2024 Koerland OÜ.