Pood

0

Ostukorv
Üld- ja müügitingimused
Privaatsuspoliitika

Koerland Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 30.01.2024

Isikuandmete vastutav töötleja ja kasutaja on Koerland OÜ, registrikood 16667574.

Käesolevad privaatsuspoliitika ja küpsiste põhimõtted käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Käesolevad Privaatsustingimused kohalduvad, kui Te kasutate veebikeskkonda www.koerland.ee.

Isikuandmed

Tellimuse tegemisel www.koerland.ee veebikeskkonnas esitab klient meile muu hulgas oma nime, e-posti aadressi, telefoninumbri ja aadressi. Kasutame eelnimetatud isikuandmeid tellimuste täitmiseks.

  • Isikuandmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks

  • Isikuandmeid kasutatakse vajadusel kliendiga ühenduse võtmiseks seoses küsimustega tellimuse kohta

  • tagasiside küsimiseks

Andmete säilitamine

Säilitame kliendi isikuandmeid seni, kuni klient annab teada, et soovib need kustutada. Sellisel juhul kustutame kliendi andmed oma andmebaasidest ja lõpetame kliendile teabe saatmise. Me ei säilita kliendi isikuandmeid kauem, kui see on vajalik kliendi isikuandmete töötlemise eesmärkide või seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.

Kliendi õigused

Kliendil on alati õigus pöörduda meie poole, et saada teavet oma isikuandmete töötlemise kohta. Isikuandmete kaitse üldmääruse alusel on kliendil muu hulgas järgmised õigused:

  • õigus teada, milliseid isikuandmeid me töötleme, ja paluda neist koopiat,

  • õigus paluda parandada valeandmed või isikuandmed kustutada,

  • õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemise kohta ja nõuda nende töötlemise piiramist.

Jätame endale õiguse neid põhimõtteid muuta. Anname Teile sellest teada, postitades uue privaatsuspoliitika käesolevale lehele. Küsimuste korral võib pöörduda Koerland OÜ poole e-posti teel: [email protected]

Uuudiskirjaga liitumine

Koerland OÜ soovib oma klientide, kes on huvitatud otseturunduslike teavituste saamisest, tuua asjakohaseid uudiseid Koerland toodete kohta. Andes nõusoleku meie uudiskirjaga liitumiseks veebilehel www.koerland.ee saadame teile edaspidi e-posti teel uudiseid sooduspakkumistest, uutest toodetest ja blogipostitutest.

E-posti teel turunduslike teadete saatmiseks töötleme teie nime ja e-posti. Kui Koerland saadab teile e-kirja, võime koguda statistilisi andmeid teie suhtluse kohta selle kommunikatsiooniga, näiteks kas te avasite e-kirja, millistele linkidele te vajutate, milliseid seadmeid te selle jaoks kasutate ning milliseid on nende tehnilised omadused. Taoline informatsioon salvestub kontakti ajalukku. Võime hinnata enne uudiskirja saatmist oma kontaktide käitumist (kontakti ajaloost saadud andmeid, linkide avamist jne). See on vajalik selleks, et saaksime saata teile e-posti teel personaalsemaid teateid.

Teie tagasiside on meile väga oluline!

Meie lao asukoht kaardil:
Peetri, Harju maakond
LHV Pank Eesti
SEB Pank Eesti
Swedbank Eesti
Luminor Pank Eesti
Coop Pank Eesti
Citadele Pank Eesti
Tarne ja hinnad
Üld- ja müügitingimused

Äri registrikood: 16667574 (Eesti)

KMKR: EE102609820

© 2024 Koerland OÜ.